AVEM CAMPIONI LA JUDO

Succes deplin pentru judocanii Clubului Sportiv Târgoviște la ediția din acest an a Campionatului Național de judo, competiție dedicată sportivilor de la categoriile de vârstă U14 și U16. Antrenați de Ilie Torcică, aceștia au demonstrat, la Cluj-Napoca, că munca grea, seriozitatea și pasiunea nu dau niciodată greș. Iliuță Dobra, la capătul unui parcurs ireproșabil pe […]


Citește articolul complet pe Ziar de Dambovita

Alte știri din Ziar de Dambovita