De ieri, 24 iunie 2025, Casa de Pensii Dâmbovița își reia activitatea în noul sediu modernizat din municipiul Târgoviște, pe strada Tudor Vladimirescu, nr. 1A. După o perioadă de funcționare temporară în spații provizorii, instituția revine „acasă”, într-un spațiu complet reabilitat, gândit pentru creșterea confortului cetățenilor și eficientizarea activității angajaților. Sediul renovat este dotat cu facilități moderne, accesibil pentru persoanele cu dizabilități […]
Casa de Pensii Dâmbovița s-a întors acasă – într-un sediu modern și prietenos cu publicul
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/25 03:47
Alte știri din Ziar de Dambovita
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/25 03:00
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/25 03:00
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/24 12:21
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/24 03:16
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/24 03:15
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/24 03:13
