Agresori arestați după un jaf cu violență în Târgoviște

Doi bărbați din Târgoviște, în vârstă de 30 și 44 de ani, au fost prinși și reținuți după ce au atacat un localnic de 36 de ani, pe o stradă din municipiu. Agresorii l-au lovit pe bărbat și i-au sustras 700 de lei. Polițiștii au intervenit rapid și au identificat suspecții, care au fost duși […]


Citește articolul complet pe Ziar de Dambovita

Alte știri din Ziar de Dambovita