Angajaţii de la Edilitara au strâns din nou tone de gunoaie rămase în urma petrecerii de 1 Mai. Pădurea şi zona verde de la Drăgoieni au rămas mai curate decât în alţi ani, dar câteva remorci de resturi tot au fost strânse de cei de la salubritate, u...
