Un tânăr din Ţânţăreni s-a ales cu dosar penal după ce poliţiştii l-au prins că plecase la plimbare cu un autoturism care nu avea numere de înmatriculare. Cele pe care le avea pe maşină erau expirate de vreo două săptămâni, descoperirea fiind făcută...
