La plimbare cu maşina neînmatriculată!

Un tânăr din Ţânţăreni s-a ales cu dosar penal după ce poliţiştii l-au prins că plecase la plimbare cu un autoturism care nu avea numere de înmatriculare. Cele pe care le avea pe maşină erau expirate de vreo două săptămâni, descoperirea fiind făcută...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul