Şomaj tehnic la CE Oltenia

Directoratul Complexului Energetic Oltenia a hotărât să trimită de astăzi, 25 mai, în şomaj tehnic personalul TESA şi operativii din CE Oltenia. Ei vor sta acasă şi vor primi 75% din salariu în perioada 25 mai-5 iunie. Asta deşi directorii Laurenţiu...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul