Pandurii, reacţie după arbitrajul din Cupa Ligii

Clubul Pandurii Târgu Jiu nu a trecut peste eşecul din Cupa Ligii, scor 3-0 pentru Steaua. Formaţia din Târgu Jiu a remis un comunicat de presă prin care solicită să nu mai delege arbitri din Bucureşti la meciurile cu formaţiile din Capitală. Panduri...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul