Social-democraţii gorjeni, la Comitetul Executiv

Liderii social-democraţilor gorjeni pregătesc un Comitet Executiv la nivel de judeţ săptămâna viitoare. „În această săptămână vom merge la Comitetul Executiv de la Bucureşti, urmând ca săptămâna viitoare să organizăm şi la nivel de judeţ un Comitet E...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul