A şasea zi de greva foamei pentru angajatul CE Oltenia

Sindicalistul Gheorghe Peptan este în continuare în faţa CE Oltenia, în greva foamei. Acesta a intrat în cea de-a şasea zi de înfometare la sediul companiei. Peptan spune că nu protestează neapărat pentru situaţia sa, fiind sigur că va câştiga în ins...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul