PSD, la un pas de a pierde Primăria Polovragi

PSD riscă să piardă Primăria Polovragi, întrucât actualul primar nu va mai candida pentru un nou mandat. Ştefan Făsuescu este la al treilea mandat, însă intenţionează să se retragă din cauza unor probleme de sănătate. Acesta nu a anunţat încă liderii...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul