Peptan: După ce ies din spital, revin în greva foamei

Sindicalistul Gheorghe Peptan, care a stat 5 zile în greva foamei în faţa sediului CE Oltenia, a ajuns luni seară la spital, după ce i s-a făcut rău. De pe patul de spital, Peptan anunţă că nu va renunţa la această formă de protest şi că va reintra î...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul