Sindicalistul Gheorghe Peptan, care a stat 5 zile în greva foamei în faţa sediului CE Oltenia, a ajuns luni seară la spital, după ce i s-a făcut rău. De pe patul de spital, Peptan anunţă că nu va renunţa la această formă de protest şi că va reintra î...
