Primăria Glogova are de recuperat 5 milioane de lei de la fostul primar

Primăria Glogova a deschis luni, 11 mai, o acţiune în instanţă împotriva fostului primar Ion Şalapa pentru recuperarea unui prejudiciu de peste 5 milioane de lei. Actualul primar, Gheorghe Alpredi, a menţionat că fostul primar a prejudiciat primăria...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul