Handbal- Adversarii: Jucătorii Energiei sunt bătrâni

Echipa de handbal Energia Târgu-Jiu a pierdut meciul din etapa a 5-a din turneul play-out împotriva celor de la Poli Timişoara. Echipa bănăţeană s-a impus în Sala Sporturilor din Târgu-Jiu cu scorul de 33-26. Timişoara a condus şi la pauză, scor 14-1...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul