Spitalul Judeţean de Urgenţă Târgu Jiu încearcă să intre zilele astea în legalitate în ceea ce priveşte cititoarele de carduri. Cardurile de sănătate vor fi folosite de gorjeni începând cu 1 mai, astfel că unităţile spitaliceşti trebuie să fie dotate...
