Situaţie fără precedent în comuna Leleşti. Autorităţile locale au pierdut o parte din banii alocaţi pentru proiectul de reabilitare şi extindere a reţelei de apă. Primarul localităţii, Marian Rotaru, a precizat ieri că banii au venit anul trecut în t...
Primarul Rotaru a pierdut sute de mii de lei de la Ministerul Dezvoltării
- de Pandurul
- 2015/04/29 17:52
