Localnicii din Leleşti ajută pacienţii de la Sanatoriul TBC

Zeci de bolnavi internaţi la Spitalul de Pneumoftiziologie de la Dobriţa au primit pachete cu mâncare de la cetăţenii comunei Leleşti. Pentru primarul localităţii, Marian Rotaru, a devenit deja o tradiţie să le împartă acestor oameni necăjiţi pachete...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul