Fost director la Roşiuţa, subalternul lui Ruşeţ

Marian Urucu, fost director al EM Roşiuţa, a fost transferat pe postul de inginer, în subordinea lui Ion Ruşeţ. De circa două luni, Urucu se ocupă de relaţiile cu comunitatea, în special pe zona Motru, anterior fiind în condica „personalului în curs...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul