Cine sunt gorjenii condamnați în dosarul Referendumul

Două gorjence au fost condamnate, alături de ministrului Liviu Dragnea, în dosarul „Referendumul“, de către Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie. Adriana Vespe şi Daniela Vlăduţ, funcţionar public la Primăria Bâlteni, au fost fost condamnate la c...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul