Energia, bronz în campionatul naţional de baschet

Energia Târgu-Jiu a cucerit medaliile de bronz în campionatul național, după ce a trecut în semifinală, cu 2-0 la general, de Steaua CSM EximBank. În meciul doi de la Tg-Jiu, Energia s-a impus cu 84-76. Clasarea pe podium le-a adus gorjenilor și part...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul