Ce primar merge în inspecţie în comună pe motocicletă

Primarul comunei Cătunele, Florinel Ţuilă, a dat maşina pe motocicletă. Edilul spune că preferă să se deplaseze pe două roţi, acum că s-a încălzit vreme, şi face şi economie la combustibil. Dar principalul beneficiu este că, spune primarul, nici nu e...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul