Călinoiu: Primarii nu se plâng de lipsa banilor, ei doar informează

Tot mai mulţi primari gorjeni spun că nu mai au bani de salarii şi fac apel la autorităţile judeţului pentru a solicita fonduri de la Guvern. Semnalul de alarmă nu este însă perceput de preşedintele Ion Călinoiu, care consideră că edilii locali fac d...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul