Bengeşti: Banii promişi de Ponta la inundaţii nu au mai ajuns

Primarul comunei Bengeşti Ciocadia a precizat că săptămâna aceasta demarează lucrările de reabilitare a podului din satul Bălceşti, deşi nu are niciun ban pentru această investiţie. Banii ar trebui să vină de la Guvern, podul fiind distrus anul trecu...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul