Andrieş îşi cere scuze

Antrenorul echipei de handbal Energia, Liviu Andrieş, a cerut scuze atât spectatorilor, cât şi finanţatorilor, pentru ceea ce a numit „anul negru” al echipei. “Este un an negru pentru această echipă, un an care ne-a afectat pe toţi cei care suntem im...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul