Energia riscă retrogradarea

Handbaliştii au învins, miercuri seară, HC Vaslui şi vor merge la barajul pentru menţinerea în Liga Naţională. Energia s-a impus cu 28-26, în partida disputată la Sala Sporturilor. “După acest meci rămânem cu victoria care ne aduce trei puncte linişt...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul