Primarul Adrian Anghelescu i-a felicitat personal pe tinerii care au demonstrat că excelența este posibilă și la Giurgiu, oferindu-le diplome și premii în valoare de 1.000 de lei fiecare. La testarea națională s-au remarcat următorii elevi: Stocheci Vlad Andrei Zinică Teodora Laura Marușca Maya Alexandra Iar la Bacalaureat au strălucit: Georgescu Maria Isabelle Neghină Maria […] Articolul Elita Giurgiului răsplătită! Elevii de nota 10 au primit diplome și premii din partea municipalității (Galerie FOTO) apare prima dată în Jurnal Giurgiuvean.
Elita Giurgiului răsplătită! Elevii de nota 10 au primit diplome și premii din partea municipalității (Galerie FOTO)
- de Jurnalul Giurgiuvean
- 2025/09/25 20:29
Alte știri din Jurnalul Giurgiuvean
- de Jurnalul Giurgiuvean
- 2025/09/25 10:03
- de Jurnalul Giurgiuvean
- 2025/09/25 09:01
- de Jurnalul Giurgiuvean
- 2025/09/25 08:17
