„Am votat astăzi împotriva moțiunii de cenzură la adresa ministrului Mediului, Diana Buzoianu, convins fiind că moțiunea AUR este doar un joc politic, de care mă delimitez total. Teoretic, o moțiune simplă, ca cea depusă de AUR împotriva ministrului Mediului, ar trebui să fie un exercițiu de responsabilitate democratică. Analizând, însă, documentul, reiese că este […] Articolul Deputat Alexandru Andrei: O moțiune ca cea depusă de AUR împotriva ministrului Mediului, ar trebui să fie un exercițiu de responsabilitate democratică…Siguranța energetică a României trebuie să fie prioritară și nu poate fi negociată! apare prima dată în Jurnal Giurgiuvean.
Deputat Alexandru Andrei: O moțiune ca cea depusă de AUR împotriva ministrului Mediului, ar trebui să fie un exercițiu de responsabilitate democratică…Siguranța energetică a României trebuie să fie prioritară și nu poate fi negociată!
- de Jurnalul Giurgiuvean
- 2025/09/24 16:51
