Un nou accident rutier s-a produs ieri după-amiază pe DN6, în apropierea localității Stâlpu, comuna Iepurești din județul Giurgiu, unde două autoturisme au fost implicate într-o coliziune, potrivit ISU Giurgiu. La fața locului au intervenit pompierii din cadrul Stației Mihăilești, cu o autospecială de stingere și o ambulanță SMURD. Două femei, de 37 și […] Articolul Accident, ieri, pe DN6, lângă Stâlpu: două femei au fost rănite ușor apare prima dată în Jurnal Giurgiuvean.
Accident, ieri, pe DN6, lângă Stâlpu: două femei au fost rănite ușor
- de Jurnalul Giurgiuvean
- 2025/10/03 15:52
