Un ofițer de la Unitatea de Vânători de Munte Predeal s-a sinucis cu arma din dotare. Totul s-a întâmplat în urmă cu două zile, în jurul prânzului. Ofițerul se afla la serviciu, s-a dus la locul special amenajat pentru fumat, și-a scos pistolul Carpați din dotare și și-a tras un glonț în barbă. Bărbatul a murit pe loc. Alţi trei militari au auzit focul de armă, s-au repezit spre locul amenajat pentru fumat şi l-au găsit pe ofițer. Au solicitat ambulanţa, însă cadrele medicale...
Un ofițer de la Unitatea de Vânători de Munte Predeal s-a sinucis cu arma din dotare (Eveniment)
- de Brasovul tau
- 2016/09/16 00:00
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/09/15 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/15 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/15 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/15 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/15 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/15 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/09/15 00:00
