Umanitar: și-au donat părul, pentru femeile care suferă de cancer (Sanatate)

     Patru Polițiste de Frontieră din România și-au donat părul, pentru femeile care suferă de cancer.       Inimoasele lucrătoare de la Poliţia de Frontieră şi-au donat părul, acceptănd ca acesta să le fie tăiat după ce a fost împletit în coadă, pentru a le veni în ajutor femeilor care suferă de cancer.   Până acum, mii de românce au renunţat la plete pentru semenele lor, bolnave de cancer, dornice să le ajute să-şi recapete încrederea...


Citește articolul complet pe Brasovul tau

Alte știri din Brasovul tau