Tronsonul I al ocolitoarei Braşovului se deschide săptămâna viitoare (Social)

Un tronson din şoseaua de Centură a Braşovului este finalizat de circa două săptămâni, însă, nu a fost deschis până acum traficului rutier, din motive birocratice. Directorul Companiei de Drumuri, Cătălin Homor, a declarat că tronsonul va fi deschis săptămâna următoare, după ce va fi realizat auditul de siguranţă rutieră dar şi recepţia lucrărilor, scriu cei de la bizbrasov.ro. 


Citește articolul complet pe Brasovul tau

Alte știri din Brasovul tau