O văduvă nu a putut să accepte moartea soțului ei. Femeia în vârstă de 76 de ani, din Volgograd, Rusia, a fost medic. Asta nu a oprit-o să devină dependentă de o emisiune TV legată de fenomenele paranormale, care a făcut-o să creadă că morții pot învia. Astfel, femeia a încercat să-și învie soțul cu apă sfințită, rugăciuni și vrăji. În cele din urmă, vecinii l-au găsit în casă pe bărbatul mort. Cadavrul stătea pe canapea de patru luni, informează
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/08/17 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/17 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/17 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/17 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/17 00:00
