Perla litoralului românesc, stațiunea Mamaia, nu mai este atât de strălucitoare ca pe vremea fostului primar amfitrion. Lipsesc spectacolele grandioase de altădată și totuși, la cifre, Mamaia pare mai atractivă pentru turiști. Numărul lor este mai mare decât în mandatul lui Radu Mazăre, informează Libertatea. În epoca post Mazăre, Mamaia arată mai rău, dar se simte mai bine. Cam așa ar suna diagnosticul pus stațiunii,...
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/08/20 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/20 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/20 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/20 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/20 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/20 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/20 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/20 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/20 00:00
