Mamaia plânge după Mazăre (Social)

Perla litoralului românesc, stațiunea Mamaia, nu mai este atât de strălucitoare ca pe vremea fostului primar amfitrion. Lipsesc spectacolele grandioase de altădată și totuși, la cifre, Mamaia pare mai atractivă pentru turiști. Numărul lor este mai mare decât în mandatul lui Radu Mazăre, informează Libertatea.   În epoca post Mazăre, Mamaia arată mai rău, dar se simte mai bine. Cam așa ar suna diagnosticul pus stațiunii,...


Citește articolul complet pe Brasovul tau

Alte știri din Brasovul tau