Şi oamenii din trecut îşi făceau selfie. Cel mai vechi are peste 3.300 de ani. Dorinţa oamenilor de a-şi imortaliza propriul chip nu este nouă, deşi acum este mai la modă ca oricând, datorită nebuniei selfie-urilor. Cel mai vechi selfie, denumit mai degraba autoportret are mai bine de 3.300 de ani. Într-o dală de piatră din 1365 î.Hr au fost cioplite chipul sculptorului , Faraonul din Akenator, Bek şi al soţiei...
Cum îşi făceau oamenii selfie în trecut? Cel mai vechi are peste 3.300 de ani (Funny)
- de Brasovul tau
- 2016/08/18 00:00
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/08/17 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/17 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/17 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/17 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/08/17 00:00
