Brașovenii sunt invitați la protest (Social)

Brașovenii sunt invitați prin intermediul unui eveniment de pe Facebook, să iasă la protest, luni, 22 august, începând cu ora 17:30, în speranța că Baza Sportivă “Olimpia” va fi funcțională cât mai curând.   Organizatorii protestului, vor să ceară sprijinul pentru valorificarea bazei sportive locale, astfel încât să fie posibilă pregatirea sportivă a copiilor.   Până la ora publicării acestei știri 24 persoane s-au arătat interesate de eveniment, iar alte 19 persoane au...


Citește articolul complet pe Brasovul tau

Alte știri din Brasovul tau