După ce în cursul zilei de luni, 27 iunie Liviu Constantin Toma, proaspătul vicepreședinte de la județ le-a spus la revedere colegilor de la Urban Serv în mod legal, o zi după, atenția sa s-a concentrat exclusiv pe activitatea de la Consiliul Județean.
Alte știri din Botosaneanul
- de Botosaneanul
- 2016/06/27 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/27 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/27 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/27 00:00
