Vicele Toma a venit la CJ cu gânduri de… urmărire

După ce în cursul zilei de luni, 27 iunie Liviu Constantin Toma, proaspătul vicepreședinte de la județ le-a spus la revedere colegilor de la Urban Serv în mod legal, o zi după, atenția sa s-a concentrat exclusiv pe activitatea de la Consiliul Județean.


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul