Au beneficiat de anumite sume pe care le-au primit sub forma unor sporuri de confidențialitate însă acum se află în postura în care trebuie să returneze acești bani Spitalului Județean. Pentru că nu o fac de bună voie, unitatea medicală angajează juriști din exterior pentru a deschide un proces.
