Patronul celor de la FC Botoșani, Valeriu Iftime, vine cu o propunere inedită cu privire la banii din drepturile TV. Acesta crede că acești bani ar trebui folosiți doar pentru plata salariilor.
Propunere surprinzătoare a unui patron din Liga 1: Ce ar vrea să facă cu banii din drepturile TV
- de Botosaneanul
- 2016/07/13 00:00
