Pompierul care a obţinut locul 4 la ultramaratonul desfăşurat în deşertul Gobi a fost aşteptat joi dimineaţă în Gara Botoşani inclusiv de primul reprezentant al Guvernului în judeţ.
Prefectul la primirea pompierului-atlet: Eu nu am alergat după funcţii, am alergat pur şi simplu
- de Botosaneanul
- 2016/06/30 00:00
Alte știri din Botosaneanul
- de Botosaneanul
- 2016/06/29 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/29 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/29 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/29 00:00
