Prefectul la primirea pompierului-atlet: Eu nu am alergat după funcţii, am alergat pur şi simplu

Pompierul care a obţinut locul 4 la ultramaratonul desfăşurat în deşertul Gobi a fost aşteptat joi dimineaţă în Gara Botoşani inclusiv de primul reprezentant al Guvernului în judeţ.


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul