Rețelele de socializare au fost practic câmpul de bătaie al săgeților tăioase îndreptate către tot ceea ce înseamnă operator de apă: au fost postate diverse mesaje acuzatoare și încărcate filmulețe cu cozi impresionante la fântâni. Și cam la asta s-a raportat (ne)mulțumirea botoșănenilor vis a vis de bâlbâiala șefilor de la furnizorul de apă, cu privire la sistarea acestui serviciu.
Alte știri din Botosaneanul
- de Botosaneanul
- 2016/07/03 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/03 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/03 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/03 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/03 00:00
