Șoferul firmei de transport din Botoșani, filmat în timp ce butona telefonul și conducea un autocar cu 30 de persoane a fost sancționat de polițiștii rutieri. Potrivit Antena3, el și-a recunoscut fapta.
Șoferul firmei de transport din Botoșani, filmat în timp ce butona telefonul și conducea un autocar cu 30 de persoane a fost sancționat de polițiștii rutieri. Potrivit Antena3, el și-a recunoscut fapta.