Pentru a XXVI – a oară pădurarii botoşănenii şi-au sărbătorit Ziua Silvicultorului. Au făcut-o vineri, după două săptămâni de la marcarea acesteia la nivel naţional, printr-un eveniment organizat la Direcţia Silvică Botoşani.
Mai o vânătoare, mai vinzi un lemn – Silvicultorii şi-au sărbătorit ziua cu o fabulă şi un pamflet – GALERIE FOTO
- de Botosaneanul
- 2016/06/24 00:00
Alte știri din Botosaneanul
- de Botosaneanul
- 2016/06/23 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/23 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/23 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/23 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/23 00:00
