Mai o vânătoare, mai vinzi un lemn – Silvicultorii şi-au sărbătorit ziua cu o fabulă şi un pamflet – GALERIE FOTO

Pentru a XXVI – a oară pădurarii botoşănenii şi-au sărbătorit Ziua Silvicultorului. Au făcut-o vineri, după două săptămâni de la marcarea acesteia la nivel naţional, printr-un eveniment organizat la Direcţia Silvică Botoşani.


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul