Iftime, în ofsaid cu noul stadion: Trebuie să mă duc la Primărie să fac greva foamei?

La şedinţa foto oficială care a avut loc miercuri dimineaţă pe Stadionul Municipal, preşedintele consiliului de administraţie al FC Botoşani a abordat din nou tema ridicării unei noi arene.


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul