Luni dimineață un comunicat publicat de presa națională anunța că funcționarii din administrația publică din întreaga țară întrerup lucrul marți dimineață, pe fondul unor nemulțumiri salariale.
GREVĂ anunțată tocmai de la București : Botoșănenii muncesc pentru că au fost… uitați
- de Botosaneanul
- 2016/07/04 00:00
Alte știri din Botosaneanul
- de Botosaneanul
- 2016/07/03 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/03 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/03 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/03 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/03 00:00
