Dorohoiul e iarăşi la putere! Social-democraţii şi-au stabilit vicepreşedinţii de la CJ

La şedinţa de Birou Permanent Judeţean pe care au avut-o vineri seară social-democraţii şi-au stabilit nu doar membrii de partid sprijiniţi pentru ocuparea celor două posturi de viceprimari ai municipiului reşedinţă, ci şi-au nominalizat oamenii şi pentru funcţiile de vicepreşedinte la Consiliul Judeţean.


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul