Cornel Șfaițer la partida istorie de la Iași : De 40 de ani nu a mai fost un meci

Președintele FC Botoșani, Cornel Șfaițer se află pe Stadionul Emil Alexandrescu de la Iași pentru meciul cu CSMS Iași, o partidă extrem de importantă pentru calificarea în Europa League.


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul