Consilierii județeni aleși în iunie au depus jurământului – UITE-i în GALERIE FOTO

Noii consilieri județeni, după ce au fost validați în plen, au trecut la etapa de depunere a jurământului. 33 de aleși locali stau la masa dezbaterilor din sala Nicolae Iorga a Palatului Administrativ.


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul