În jur de 150 de viitori asistenți medicali generaliști și farmaciști vor fi absorbiți de sistemul medical românesc sau de cel din străinătate. Zeci de tineri frumoși, cu chipuri luminoase, dornici să tămăduiască trupuri și suflete au pășit în lumea medicală vineri după amiază, printr-un eveniment plin de emoție, pentru ei și cei dragi lor.
Cele mai frumoase asistente medicale, cea mai tare școală : Jurământul lui Hippocrate depus în lacrimi: GALERIE FOTO & VIDEO
- de Botosaneanul
- 2016/07/24 00:00
Alte știri din Botosaneanul
- de Botosaneanul
- 2016/07/23 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/23 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/23 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/23 00:00
