După mai bine de jumătate de oră echipajul de descarcerare al Inspectoratului pentru Situații de Urgență a reușit să îl elibereze pe bărbatul prins într-o balotieră. Cadrele de pe SMURD nu au putut face altceva decât să constate decesul.
Bărbatul de la Mândrești scos desfigurat după o muncă extremă a pompierilor și sătenilor – FOTO & VIDEO
- de Botosaneanul
- 2016/07/27 00:00
Alte știri din Botosaneanul
- de Botosaneanul
- 2016/07/26 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/26 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/26 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/26 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/26 00:00
