Bărbatul de la Mândrești scos desfigurat după o muncă extremă a pompierilor și sătenilor – FOTO & VIDEO

După mai bine de jumătate de oră echipajul de descarcerare al Inspectoratului pentru Situații de Urgență a reușit să îl elibereze pe bărbatul prins într-o balotieră. Cadrele de pe SMURD nu au putut face altceva decât să constate decesul. 


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul