O şoferiţă de 26 ani din judeţul Bihor a fost internată în stare gravă la Spitalul Clinic Judeţean din Oradea, în urma unui accident rutier produs, miercuri, pe un drumul comunal.
Accident GRAV: O şoferiţă a ajuns la spital cu mâinile şi picioarele rupte
- de Botosaneanul
- 2016/07/21 00:00
Alte știri din Botosaneanul
- de Botosaneanul
- 2016/07/20 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/20 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/20 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/20 00:00
