Accident GRAV: O şoferiţă a ajuns la spital cu mâinile şi picioarele rupte

O şoferiţă de 26 ani din judeţul Bihor a fost internată în stare gravă la Spitalul Clinic Judeţean din Oradea, în urma unui accident rutier produs, miercuri, pe  un drumul comunal.


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul