VIDEO: Un bistrițean l-a lăsat fără mii de lei pe un bărbat care l-a luat la ocazie

Un bistrițean luat la ocazie a răsplătit șoferul furându-l de mii de lei. Acesta a profitat de un moment în care bărbatul a părăsit mașina. A furat banii și a luat-o la fugă pe câmp. A fost urmărit de poliție și jandarmi. Tortul s-a întâmplat ieri, când un bărbat care circula pe ruta Cluj – […] The post VIDEO: Un bistrițean l-a lăsat fără mii de lei pe un bărbat care l-a luat la ocazie appeared first on Bistrițeanul.ro.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul